logo Strona Wydziału Geodezji i Gospodarki Przestrzennej Strona Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie English version
Strona główna
Materiały z konferencji FieldFact

Image


FieldFact - uczestnicy demonstracjiW dziale Materiały do pobrania --> Projekt FieldFact --> Materiały z konferencji FieldFact - 16.05.2008r. umieszczone zostały materiały z organizowanej przez Zespół Katedry Geodezji Satelitarnej i Nawigacji UWM w Olsztynie demonstracji technicznej- „Wykorzystanie systemów satelitarnych w rolnictwie precyzyjnym (High End Demonstration)”. Demonstracja organizowana była w ramach europejskiego projektu FieldFact „Wdrażanie i promocja GNSS w rolnictwie” finansowanego ze środków 6 Programu Ramowego Komisji Europejskiej.

Zapraszamy do przeglądania materiałów.

Image

Czytaj całość...
 
Dni Technik Satelitarnych 2008

ImagePolskie Biuro ds. Przestrzeni Kosmicznej 20 maja 2008r.organizuje ponownie Dni Technik Satelitarnych - serię wydarzeń służących ukazaniu użyteczności technik satelitarnych i dyskusji na temat pożądanych kierunków rozwoju tego sektora w Polsce.

Zapraszamy do odwiedzenia w trakcie Dni Technik Satelitarnych ekspozycji Katedry Geodezji Satelitarnej i Nawigacji - stoisko nr 12.

Czytaj całość...
 
Demonstracja techniczna w ramach projektu FieldFact

 FieldFact logo projektu

Logo FieldFact Dnia 16 maja 2008 roku w Olsztynie odbędzie się demonstracja techniczna: „Wykorzystanie systemów satelitarnych w rolnictwie precyzyjnym (High End Demonstration)”.

Demonstracja organizowana jest w ramach europejskiego projektu FieldFact „Wdrażanie i promocja GNSS w rolnictwie” finansowanego ze środków 6 Programu Ramowego Komisji Europejskiej.

 

Czytaj całość...
 
Seminarium dotyczące realizacji pracy przez Panią Aidę Urgell

Logo KGSiN 

Dnia 3 marca 2008r. w budynku Katedry Gedezji Satelitarnej i Nawigacji w sali nr 6 o godz. 09:00 odbędzie się Semiarium pt. "THE USE OF ECHO SOUNDER AND GPS FOR THE GENERATION OF AN UNDERWATER DIGITAL TERRAIN MODEL" dotyczące realizacji pracy dyplomowej przez

Panią Aidę Urgell Lluveras z Hiszpanii

w Katedrze Geodezji Satelitarnej i Nawigacji w ramach Programu Socrates/Erasmus.

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 15 - 21 z 28

Zobacz również

Cyfrowa mapa jeziora Śniardwy
 
Interaktywna Baza Śródlądowych Przeszkód Podwodnych
 
Jezioro Śniardwy - mapa dla żeglarzy
 
Konsorcjum Discorsi Galilei