logo Strona Wydziału Geodezji i Gospodarki Przestrzennej Strona Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie English version
Strona główna
XIV Jesienne Targi Rolnicze w Olsztynie

Image

Logo targówW dniach 01-02 września 2007 r., na terenie Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Olsztynie, przy ul. Jagiellońskiej 91 odbyły się XIV Jesienne Targi Rolnicze. Podczas Targów swoje stanowisko miała Katedra Geodezji Satelitarnej i Nawigacji, na którym w ramach projektu FieldFact przedstawione zostały korzyści wynikające z zastosowania systemu Galileo w rolnictwie oraz zaprezentowano mobilny zestaw pomiarowy GNSS z dedykowaną aplikacją dla rolników (low-end demonstartor).

Czytaj całość...
 
XIV Jesienne Targi Rolnicze w Olsztynie

Logo FieldFact

ImageW dniach 01-02 września 2007 r., na terenie Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Olsztynie, przy ul. Jagiellońskiej 91 odbędą się XIV Jesienne Targi Rolnicze. w targach udział weźmie Katedra Geodezji Satelitarnej i Nawigacji, która w ramach projektu FieldFact wraz z partnerami będzie miała stoisko wystawowe.

Czytaj całość...
 
Symulacja akcji ratowniczej na Dniach Technik Satelitarnych
Symulacja akcji ratowniczej na WiśleW dniach 21-22 czerwca w czasie organizowanych przez Polskie Biuro ds. Przestrzeni Kosmicznej "Dni Technik Satelitarnych" - Katedra Geodezji Satelitarnej i Nawigacji, Mazurskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe oraz firma Keratronik zorganizowały symulacje przebiegu akcji ratowniczej na Wiśle
Czytaj całość...
 
Materiały z konferencji FieldFact

 Image

W dziale Projekty --> FieldFact umieszczone zostały materiały z organizowanej przez Zespół Katedry Geodezji Satelitarnej i Nawigacji UWM w Olsztynie konferencji - „Zastosowanie nowoczesnych satelitarnych metod pozycjonowania i nawigacji w rolnictwie”. Konferencja organizowana była w ramach europejskiego projektu FieldFact „Wdrażanie i promocja GNSS w rolnictwie” finansowanego ze środków 6 Programu Ramowego Komisji Europejskiej. Zapraszamy do pobrania.

Image

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 22 - 28 z 28

Zobacz również

Cyfrowa mapa jeziora Śniardwy
 
Interaktywna Baza Śródlądowych Przeszkód Podwodnych
 
Jezioro Śniardwy - mapa dla żeglarzy
 
Konsorcjum Discorsi Galilei