logo Strona Wydziału Geodezji i Gospodarki Przestrzennej Strona Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie English version
Strona główna
Zdjęcia ze szkolenia z systemu ASG-EUPOS
Image W dziale FOTOGALERIA na stronie dotyczącej wykorzystania serwisów systemu ASG-EUPOS w pracach geodezyjnych i kartograficznych, których wyniki są przyjmowane do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego zamieszczone zostały zdjęcia ze szkolenia.
Czytaj całość...
 
Informacje o szkoleniu

ImageW związku z uruchomieniem systemu ASG-EUPOS, Główny Urząd Geodezji i  Kartografii organizuje szkolenie dotyczące wykorzystania serwisów systemu ASG-EUPOS w pracach geodezyjnych i kartograficznych, których wyniki są przyjmowane do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.

Szkolenie będą dla pracowników Służby Geodezyjnej i Kartograficznej (szczebla powiatowego).  Odbywać się będą w Olsztynie i przeprowadzone zostaną przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie

Więcej informacji na stronie www.kgsin.pl/szkolenie_asg

Czytaj całość...
 
Nowy doktor w KGSiN - dr inż. Katarzyna Pająk
Zdjęcie z obrony W dniu 21.10.2008r. w sali Rady Wydziału Geodezji i Gospodarki Przestrzennej Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie odbyła się publiczna obrona pracy doktorskiej Pani Katrzyny Pająk - doktorantki w Katedrze Geodezji Satelitarnej i Nawigacji. Wynikiem obrony było uzyskanie stopnia naukowego doktora nauk technicznych w dyscyplinie "Geodezja i Kartografia".
Czytaj całość...
 
Europejska Noc Naukowców 2008

Europejska Noc Naukowców - pokaz batymetryczy   W dniu 26 września 2008r. w ramach organizowanej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie Europejskiej Nocy Naukowców zespół Katedry przygotował pokaz Zintegrowanego Systemu Batymetrycznego - Co kryje się na dnie Jeziora Kortowskiego ? Sprawdź wypływając łodzią hydrograficzną na jezioro i dokonując pomiaru batymetrycznego.

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 8 - 14 z 28

Zobacz również

Cyfrowa mapa jeziora Śniardwy
 
Interaktywna Baza Śródlądowych Przeszkód Podwodnych
 
Jezioro Śniardwy - mapa dla żeglarzy
 
Konsorcjum Discorsi Galilei