logo Strona Wydziału Geodezji i Gospodarki Przestrzennej Strona Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie English version
Strona główna > Mapy jezior / Batymetria
Mapy jezior / Batymetria
Cyfrowa mapa jeziora Śniardwy Drukuj E-mail

Cyfrowa mapa jeziora Śniardwy W dziale Materiały do pobrania --> Mapy i opracowania udostępniona została cyfrowa mapa jeziora Śniardwy opracowana dla popularnych odbiorników firmy Garmin.

  Pomiary batymetryczne oraz aktualną mapę Jeziora Śniardwy wykonano w ramach realizacji projektu celowego Ministerstwa Nauki i Informatyzacji Nr 6 T12 2003C/06198 pt. System bezpieczeństwa powszechnego i ochrony środowiska dla rozwoju eko-turystyki w regionie Warmii i Mazur w oparciu o pomiary GPS, Bazy Danych Topograficznych, mapy oraz zobrazowania satelitarne i fotogrametryczne.

Zleceniodawcą projektu był Wojewoda Warmińsko-Mazurski a Wykonawcą Katedra Geodezji Satelitarnej i Nawigacji, Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie.

Mapa dostępna jest dla użytkowników zalogowanych. Zapraszamy do zarejestrowania się na stronie.

Czytaj całość...
 
Śniardwy - mapa turystyczna Drukuj E-mail
ImagePojawiła się w sprzedaży nowa mapa jeziora Śniardwy dla żeglarzy. Powstała w oparciu o pomiary wykonane z wykorzystaniem Zintegrowanego Systemu Pomiarowego i systemu GPS.
Czytaj całość...