logo Strona Wydziału Geodezji i Gospodarki Przestrzennej Strona Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie English version
Strona główna > Realizowane projekty
Realizowane projekty
XV Jesienne Targi Rolnicze w Olsztynie Drukuj E-mail

Logo FieldFact

Logo targów W dniach 06-07 września 2008r., na terenie Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Olsztynie, przy ul. Jagiellońskiej 91 odbędą się XV Jesienne Targi Rolnicze. "Wszystko dla Rolnictwa" W targach udział weźmie Katedra Geodezji Satelitarnej i Nawigacji, która w ramach projektu FieldFact będzie promować wykorzystanie satelitarnych systemów GNSS w nowoczesnym rolnictwie.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Katedry.

Czytaj całość...
 
Materiały z konferencji FieldFact Drukuj E-mail

Image


FieldFact - uczestnicy demonstracjiW dziale Materiały do pobrania --> Projekt FieldFact --> Materiały z konferencji FieldFact - 16.05.2008r. umieszczone zostały materiały z organizowanej przez Zespół Katedry Geodezji Satelitarnej i Nawigacji UWM w Olsztynie demonstracji technicznej- „Wykorzystanie systemów satelitarnych w rolnictwie precyzyjnym (High End Demonstration)”. Demonstracja organizowana była w ramach europejskiego projektu FieldFact „Wdrażanie i promocja GNSS w rolnictwie” finansowanego ze środków 6 Programu Ramowego Komisji Europejskiej.

Zapraszamy do przeglądania materiałów.

Image

Czytaj całość...
 
Demonstracja techniczna w ramach projektu FieldFact Drukuj E-mail

 FieldFact logo projektu

Logo FieldFact Dnia 16 maja 2008 roku w Olsztynie odbędzie się demonstracja techniczna: „Wykorzystanie systemów satelitarnych w rolnictwie precyzyjnym (High End Demonstration)”.

Demonstracja organizowana jest w ramach europejskiego projektu FieldFact „Wdrażanie i promocja GNSS w rolnictwie” finansowanego ze środków 6 Programu Ramowego Komisji Europejskiej.

 

Czytaj całość...
 
Międzynarodowe Targi Mechanizacji Rolnictwa - Polagra 2008 Drukuj E-mail

Image

 W dniach 15-17 luty 2008r. w Poznaniu odbędą się Międzynarodowe Targi Mechanizacji Rolnictwa - Polagra PREMIERY 2008. Na targach, w ramach projektu FieldFact Zespół Katedry Geodezji Satelitarnej i Nawigacji prezentował będzi korzyści wynikające z zastosowania systemu Galileo w rolnictwie.

Logo targów Polagra Premiery
Międzynarodowe Targi Mechanizacji Rolnictwa
Polagra PREMIERY
www.polagra-premiery.pl

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Naszego stoiska wystawowego (Pawilon 4, stoisko 4).

Czytaj całość...
 
ERIG - informacje o projekcie Drukuj E-mail

ERIG - logo projektu 

ERIG- informacje  o projekcie

 Ogólne informacje dotyczące realizowanego w ramach 6 programu ramowego Unii Europejskiej - projektu "Education, Research and Innovation in GNSS " - ERIG .

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 9 z 12