logo Strona Wydziału Geodezji i Gospodarki Przestrzennej Strona Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie English version
Strona główna > Realizowane projekty
Realizowane projekty
Materiały z konferencji FieldFact Drukuj E-mail

 Image

W dziale Projekty --> FieldFact umieszczone zostały materiały z organizowanej przez Zespół Katedry Geodezji Satelitarnej i Nawigacji UWM w Olsztynie konferencji - „Zastosowanie nowoczesnych satelitarnych metod pozycjonowania i nawigacji w rolnictwie”. Konferencja organizowana była w ramach europejskiego projektu FieldFact „Wdrażanie i promocja GNSS w rolnictwie” finansowanego ze środków 6 Programu Ramowego Komisji Europejskiej. Zapraszamy do pobrania.

Image

Czytaj całość...
 
Konferencja w ramach projektu FieldFact Drukuj E-mail

 FieldFact logo projektu

Dnia 24 maja 2007 roku w Olsztynie odbędzie się Konferencja - „Zastosowanie nowoczesnych satelitarnych metod pozycjonowania i nawigacji w rolnictwie”. Konferencja organizowana jest w ramach europejskiego projektu FieldFact „Wdrażanie i promocja GNSS w rolnictwie” finansowanego ze środków 6 Programu Ramowego Komisji Europejskiej.

Image 

Czytaj całość...
 
Śniardwy - mapa turystyczna Drukuj E-mail
ImagePojawiła się w sprzedaży nowa mapa jeziora Śniardwy dla żeglarzy. Powstała w oparciu o pomiary wykonane z wykorzystaniem Zintegrowanego Systemu Pomiarowego i systemu GPS.
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 10 - 12 z 12