logo Strona Wydziału Geodezji i Gospodarki Przestrzennej Strona Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie English version
Strona główna
Informacje o szkoleniu Drukuj E-mail

W związku z uruchomieniem systemu ASG-EUPOS, Główny Urząd Geodezji i  Kartografii organizuje szkolenie dotyczące wykorzystania serwisów systemu ASG-EUPOS w pracach geodezyjnych i kartograficznych, których wyniki są przyjmowane do państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego.

Zajęcia w pracowni komputerowejZajęcia terenowe


Tematyka szkolenia będzie obejmować m. in.

1) Wykorzystanie technik satelitarnych GNSS w realizacji prac geodezyjno-kartograficznych;

2) Przenoszenie zasobu geodezyjno-kartograficznego z układów lokalnych do układu 2000;

3) Zastosowanie systemu ASG-EUPOS w zasilaniu zasobu geodezyjno-kartograficznego.


Szkolenie jest zaplanowane na 2 dni, w tym 8 godz. wykładów i 10 godz. ćwiczeń. W ramach szkolenia Główny Urząd Geodezji i Kartografii zapewnia:

1. Zakwaterowanie i wyżywienie dla wszystkich uczestników szkolenia:

a) Posiłki w każdym dniu szkolenia (1 dzień: obiad z dwóch dań i kolacja, 2 dzień: śniadanie, obiad z dwóch dań oraz kolacja po zakończeniu szkolenia);

b) Dwie przerwy kawowe w każdym dniu szkolenia (kawa, herbata, zimne napoje, ciastka);

c) Zakwaterowanie i nocleg pomiędzy pierwszym i drugim dniem szkolenia w pokojach dwuosobowych.

2. Materiały szkoleniowe.

3. Odpowiednio przygotowaną kadrę szkoleniową do prowadzenia wykładów, zajęć terenowych i laboratoryjnych oraz niezbędny sprzęt do przeprowadzenia zajęć.


Szkolenia odbędą się w Olsztynie i przeprowadzone zostaną przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie w następujących terminach (ok. 30 osób na termin - o rezerwacji miejsca na dany termin decyduje kolejność zgłoszeń.

- Termin I:17-18.11.2008

- Termin II: 24-25.11.2008

- Termin III: 01-02.12.2008


Uprzejmie informujemy, że istnieje możliwość zakwaterowania uczestników w miejscu szkolenia na dzień przed rozpoczęciem szkolenia oraz po zakończeniu szkolenia wg. indywidualnych zgłoszeń uczestników. Jednocześnie przypominamy, że koszty dojazdu oraz dodatkowych noclegów muszą zostać pokryte przez uczestników szkolenia. Informacje o cenach noclegów można uzyskać u osoby zajmującej się rezerwacją:

Pani Eliza Sitnik tel. 693-348-519 e-mail: Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

Udział w szkoleniu (z podaniem: imienia i nazwiska uczestnika szkolenia, adresu e-mail i numeru telefonu) należy zgłaszać nie później niź  na 7 dni przed rozpoczęciem szkolenia u Pani Magdaleny Dąbrowskiej: tel. (22) 661 83 69 e-mail: Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć

W przypadku nie wzięcia udziału w szkoleniu po uprzednim zgłoszeniu udziału, Główny Urząd Geodezji i Kartografii będzie żądać zwrotu kosztów szkolenia.


Prosimy o zgłaszanie udziału w szkoleniu tylko jednej osoby. W sytuacji zgłoszenia kilku osób, brana będzie pod uwagę jedynie pierwsza osoba z listy.

 
wstecz