logo Strona Wydziału Geodezji i Gospodarki Przestrzennej Strona Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie English version
Strona główna > Z życia Katedry > Informacja o studiach podyplomowych
Informacja o studiach podyplomowych Drukuj E-mail

Logo KGSiN Od roku 2009 zespół Katedry Geodezji Satelitarnej i Nawigacji, Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie organizuje studia podyplomowe z zakresu wykorzystania nowoczesnych, satelitarnych technik pomiarowych -Metody satelitarnego pozycjonowania GNSS w geodezji i systemach GIS

Studia mają na celu przekazanie słuchaczom najnowszej wiedzy teoretycznej, merytorycznej i prawnej niezbędnej do wykonywania pomiarów przy użyciu Globalnych Nawigacyjnych Systemów Satelitarnych (GNSS), w tym GPS, GLONASS, Galileo oraz systemów wspomagających: satelitarnych – EGNOS i naziemnych ASG – EUPOS.

Szczegółowe informacje można uzyskac na stronie www.kgsin.pl/studia_podyplomowe

       Studia prowadzone są na Wydziale Geodezji i Gospodarki Przestrzennej UWM w Olsztynie. Większość zajęć odbywa się w budynku Katedry Geodezji Satelitarnej i Nawigacji. Ćwiczenia prowadzone są w pracowni komputerowej wyposażonej w specjalistyczne oprogramowanie. Ćwiczenia terenowe odbywają się na terenie miasteczka studenckiego Olsztyn-Kortowo. 

Zajęcia na pracowni komputerowejĆwiczenia terenowe 

Szczegółowe informacje dotyczące szkolenia dostępne są w zakładce Informacje o studiach oraz Program ramowy . Bieżące informacje dotyczące szkolenia będą umieszczane w dziale Aktualności.

 
wstecz   dalej »